Smartwatch A1 – laikrodis, nuomonės, kaina, komentarai, oficiali svetainė

Smartwatch A1 - laikrodis, nuomonės, kaina, komentarai, oficiali svetainė
Smartwatch A1 - laikrodis, nuomonės, kaina, komentarai, oficiali svetainė
[Total: 0    Average: 0/5]

Aprašymas

SmartwatchA1 yra dar vienas puikus protingas

9 Smartwatch A1  laikrodis, nuomonės, kaina, komentarai, oficiali svetainė

laikrodis segmentas pigus. A1 protingas laikrodis kreipsimės į gerbėjų “Apple”, ir priešingai modelio GT08 jie turi dar daugiau panašumo su garsiuoju “Apple” prekės ženklą. Protingas laikrodis turi sagtimi tipą, lygiai taip pat, kaip “Apple” laikrodį, taip pat mygtuko valandų vietą a1 tas pats, kaip “Apple”. SmartwatchA1 turėti

gerą dizainą ir tą patį funkcionalumą.

Kodėl verta pirkti SmartwatchA1

SmartwatchA1 yra pagamintas iš metalinio korpuso, dažytos aukštos kokybės nuolatinio apdaila. Prietaisas yra išverstas į šias spalvas: juoda ir sidabrinė. Diržai dėl įtaisą yra juoda, raudona, žalia, mėlyna ir balta. Prietaiso korpusas yra stačiakampio formos, su šiek tiek užapvalintais kraštais. Prietaisas yra įrengtas vieno fizinio mygtuką, esantį dešinėje pusėje korpuso virš viduryje, kaip “Apple” laikrodį. Mygtukas modelis A1 verpimo, tačiau rotacija yra tik dekoratyvinis. Kai paspausite mygtuką įjungti / išjungti laikrodį, taip pat įjungti / išjungti vaizdo ekraną.

Kairėje pusėje programėlės kūno turi kištukas saugiai apimantis USB jungtį įkrauti išmanųjį laikrodį. SIM kortelė ir kortelės atmintis yra po galinio dangtelio prietaiso yra pagaminti iš plastiko. Norėdami nuimti dangtį, jums reikia prijungti savo pirštu per atbrailos su viena ranka.

Apyrankė SmartwatchA1 yra pakankamai lankstus, pagamintas iš minkštos ir malonus liesti silikono. Diržas yra gana patvarus ir patikimas. Tai nėra lengva sulaužyti. Kaip jau minėta, užsegimas pastatytas skalaujama ir turi saugų pritvirtinimą. Savavališkai, apyrankė bus atšaukti.

SmartwatchA1 – funkcionalumas

 • Kvietimai – SmartwatchA1 gali būti naudojamas savarankiškai, SIM kortelę į prietaisą. Taigi, protingas laikrodis tapti visateise SmartWatch ant rankų, su kuria jūs galite skambinti ir, atitinkamai, gauna gaunamus skambučius, SIM valandas.
 • SMS, kaip su bet kuriuo išmaniojo telefono, protingas laikrodis leisti sau būti text nekalbant priimti ir skaityti juos iš kitų abonentų.
 • Rodo laiką. SmartwatchA1 dar ir laikrodžiai. Ir rodyti laiką įrenginyje pagal nutylėjimą yra iš anksto įdiegta su trijų skirtingų ekrane. Jūs galite pasirinkti pagal skonį. Beje, yra meistrai, kurie pereproshit įtaisą, nustatyti visiškai naują ekraną, rodanti laiką.
 • Pranešimas. Išmanusis telefonas – smartfon, laikrodis laikrodis. Bet vis tiek, pagrindinė funkcija išmaniųjų laikrodžių gauna pranešimus iš įvairių apps savo išmaniajame telefone. Sujungimo režimu SmartwatchA1 su mobiliuoju telefonu per “Bluetooth”, gausite pranešimą

  apie visus gaunamus skambučius į mobilųjį telefoną. Taip pat gausite perspėjimą SMS, pirmą eilutę, kurią galima perskaityti, tiesiog žiūri į laikrodį. Ir įdiegti specialias mobiliųjų programų pažangaus įtaisą, vadinamą “BT pranešimai protingas laikrodis protingas laikrodis gaus pranešimą apie absoliučiai visus savo telefono apps.

 • Fitness funkcijas. Žiūrėti protingas laikrodis turi beveik visi fitneso sekimo funkcijas. Tai žingsniamatis, ir sudegino kalorijų skaičius. Be to, yra stebėjimas, ir miego sėdimas režimas stebėseną.
 • skaičiuoklė – Įtaisą turi įmontuotą skaičiuoklė. Ir jei nieko, mes galime padalinti, dauginti, pridėti ir atimti skaičius, naudojant gudrus įtaisas tiesiai iš savo riešą.
 • Diktofonas protingas laikrodis yra aprūpinta diktofonas. Kad jį naudoti, nepamirškite nustatyti, kad prietaisas atminties kortelę išsaugoti savo įrašus įrašymo.
 • Kalendorius yra vienas daugiau

  16 Smartwatch A1  laikrodis, nuomonės, kaina, komentarai, oficiali svetainė

  naudingos app išmaniajam įtaisą. Kai kalendorius, tiesiogine prasme ir perkeltine prasme po ranka, jūs neturite praleisti svarbius įvykius savo “kalendorius”.

 • Multimodeling – ant SmartwatchA1, galite nustatyti kelis signalizacija. Jūs galite naudoti juos kaip atsibunda ryte, ir tik kaip priminimas.
 • Audio grotuvas. Smart laikrodžiai yra protingas, galite naudoti arba kontroliuoti muziką ant jūsų išmaniojo telefono, ar klausytis muzikos failus patys valandas. Tuo pačiu metu, galite klausytis muzikos per garsiakalbį valandas, arba prijungti per Bluetooth garsiakalbį arba “Bluetooth” ausines.
 • Camera Control savo išmanųjį telefoną. Vienas iš išmaniųjų valandų funkcijų A1 nuotolinio telefono kamera, prijungtas “Bluetooth”. Tai gali būti naudinga, pavyzdžiui, vykdyti asmenukės, tempimo ranką taip toli nuo save.
 • Anti-prarasta – arba funkcija Antipater. Naudinga funkcija tiems, kurie žiūri tel A1 neleis jums prarasti savo išmanųjį telefoną. Galų gale, kai anti-prarastas, laikrodis pyptelėjimas, kai pašalinti iš sinchronizuojami išmanųjį telefoną daugiau nei 10 metrų.
>>>>  Dynamite - aktyvatorius įkandimas, nuomonės, komentarai, kaina, kur pirkti,

Apibendrinant, galime teigti, kad SmartwatchA1 yra puikus pasirinkimas nebrangių išmaniųjų laikrodžių. Jie turi mielas dizainas ir turi platų funkcijų.

Dora Stankevičiūtė
About Dora Stankevičiūtė 155 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška. Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams. Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų. Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna. Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“ Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.